Linden on stiili, mugavust ja privaatsust hindava linnaelaniku residents keset Tartu linna rohelust. Jalutuskäigu kaugusel südalinna melust.

Romantiline puiestee

Sinu tulevane kodu asub vaikses ja rahulikus südalinna lähedases nurgakeses, kust pääseb mugavalt liikuma nii jalgsi, rattaga, autoga kui ühistranspordiga.

Sõbraliku ilmega puitfassaadiga maja rohelisel pärnapuiesteel sulandub harmooniliselt naabruskonna elamute ja linnaruumiga. Krunt asub lõunasse laskuval orunõlval ja majast avanevad romantilised vaated kesklinna ja Emajõe poole. Luba oma perele funktsionaalse ruumikasutusega perekorter, kompaktsem linnakorter või hoopis paindlik paariskorter. Õues jagub lastele mänguruumi avaral mänguväljakul ja autodel on parkimiskohti nii hoovis kui katuse all. Iga korteri juurde kuulub panipaik.

Kvaliteetne, nutikas ja loodussääslik. Parimatest materjalidest tehtud maja on madalate ülalpidamiskuludega. Nii säästad korraga loodust ja igakuiseid kodukulusid. Kaugküttega majal on korralik B energiaklass.

Ideaalne lastega perele

Hoone asub tänava ääres ja jätab hoovi poole avara päikesele avatud roheala, kus on turvaline mänguväljak pinkide ja kõrghaljastusega. Koolid, lasteaiad ja noortekeskus on kõik turvaliselt lähedal, ilma et suured liiklusmagistraalid laste kooliteed lõikaks.
Vahemaad on lühikesed ja lapsed saavad ise hakkama, siis ehk loobuda isegi autosõidust ja eelistada ratast?

Vahemaad on lühikesed ja lapsed saavad ise hakkama. Vahemaad on väikesed, siis ehk loobuda isegi autosõidust ja eelistada ratast?

Funktsionaalsed korterid

Luba oma perele funktsionaalse ruumikasutusega perekorter, kompaktsem linnakorter või hoopis paindlik paariskorter. Viimane sobib näiteks koos vanematega elamiseks või kodukontoriks.

Linnaelu kergus ja hoog

Kui vajad argisele elule vaheldust, siis Tartu meelelahutus- ja kultuurielu on rikkalik. Kino, teater, kontserdid, ööklubid, kohvikud, galeriid, muuseumid, spordiklubid ja -rajatised on kõik läheduses. Igapäevased ostud saab tehtud kauplustes või kaubakeskustes siinsamas lähedal. Kiirelt saab ära käia üle jõe turul värsket köögivilja hankimas.